1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Засідання педагогічної ради «Інноваційна...

Засідання педагогічної ради «Інноваційна діяльність закладу в системі формування компетентної особистості»

Гаслом педагогічної ради «Інноваційна діяльність закладу в системі формування компетентної особистості», яка відбулася 02.12.2021 року в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 47 Херсоснької міської ради стали слова відомого фізика Альберта Ейнштейна «Безумство – діяти по-старому і чекати нових результатів».

До складу ініціативної групи по підготовці до педради ввійшли заступники директора з навчально-виховної роботи Світлана ОГУРЦОВА та Олена ДАНИЛЕЦЬ та педагоги школи, а саме: Світлана ЗАВАЛЬНА, Марина АНТОНЮК, Галина ЧЕРВАТЮК, Наталія ЧЕПРАСОВА, Юлія НІКОЛАЄВА.

Позитивна та доброзичлива атмосфера панувала та надихала всіх на творчість. В процесі засідання вчителі мали змогу отримати нову цікаву інформацію, вільно обмінюватися думками та власним досвідом. Педагоги ділилися сучасними, креативними підходами та оригінальними нестандартними ідеями щодо формування ключових компетентностей учнів. Дякуємо всім педагогам за творчість, активність та розуміння, креативні ідеї, бажання змінюватись, вдосконалюватись професійно, бути готовим до реалізації основних завдань школи.

Людям із порушенням зору