1. Головна
  2. /
  3. Вчителям
  4. /
  5. Список педагогічних працівників, які...

Список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації 2023-2024 н.р.

1. Зикова Ольга Анатоліївна – учитель англійської мови, атестується на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії»

2.  Єженкова Катерина Анатоліївна – учитель фізичної культури та хореографії, атестується на відповідність  займаній  посаді та присвоєння кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії»

3. Литвинчук Людмила Леонідівна – учитель початкових класів, атестується на відповідність займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»

4. Качур Наталія Володимирівна – учитель математики, атестується на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії»

5. Журбіна Ірина Сергіївна – учитель історії, правознавства, етики та громадянської освіти, атестується на  відповідність  займаній  посаді  та на присвоєння кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»

6. Абдурашитова Юлія Вікторівна – учитель музичного мистецтва, атестується на відповідність  займаній  посаді та присвоєння кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії»

7. Козакова Вікторія Вікторівна – учитель англійської мови, атестується на відповідність  займаній  посаді та присвоєння кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії»

8. Петрик Микола Гаврилович – учитель фізичної культури, атестується на відповідність займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Людям із порушенням зору