1. Головна
 2. /
 3. Вчителям
 4. /
 5. Положення про заохочення і...

Положення про заохочення і відзначення учнів

СХВАЛЕНО
Педагогічною радою
протокол №6  від 29.08.2023  
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказом в.о.директора
від  30.08.2023  року №118  
____________ Вікторія ХАМЗАЄВА    

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ЗАОХОЧЕННЯ І ВІДЗНАЧЕННЯ УЧНІВ

ХЕРСОНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №47 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 1. Загальні положення
  1. Положення про заохочення і відзначення учнів назва закладу освіти  розроблено відповідно до ст.16 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказом Міністерства освіти і науки України затвердженого від 17.03.2015  № 306 Про затвердження Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», наказом Міністерства освіти і науки України затвердженого від 22.06.2020  № 844 Про внесення зміни до Положення про золоту медаль “За високі досягнення у навчанні” та срібну медаль “За досягнення у навчанні” та з метою з метою підтримки активних, талановитих та обдарованих учнів, створення умов для виховання соціально та громадсько активних молодих людей, стимулювання учнів на досягнення високих результатів у освітній, науково-дослідницькій, творчій, спортивній діяльності, громадській роботі, що сприяє зростанню особистості та самореалізації.
  1. Рішення про заохочення (відзначення) учнів приймаються з дотриманням принципів об’єктивності, справедливості, гласності з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей учнів
  1. Нагородження учнів за підсумками навчального року відбувається за поданням класних керівників, учителів-предметників, адміністрації закладу розглядаються на засіданні педагогічної ради.
  1. Заохочення та відзначення учнів за підсумками шкільних олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань відбувається за поданням класних керівників, учителів-предметників, керівників гуртків, адміністрації закладу за наказом керівника закладу упродовж або наприкінці навчального року.
 • Заохочення та відзначення
  • Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» нагороджуються учні 5-8-х класів, які мають високі досягнення (10-12 балів)  з усіх предметів за відповідний навчальний рік.
  • За підсумками навчального року учні початкових класів, які мають певні обдарування до хоча б одного виду навчальної діяльності, можуть нагороджуватися відзнаками (грамотами, дипломами тощо) школи за індивідуальні досягнення (певні обдарування з окремих видів навчальної діяльності).
  • Грамотою, подякою закладу нагороджуються учні та класи за активну участь в житті школи (акції, виставки, конкурси, змагання тощо), роботі органів учнівського самоврядування, роботі гуртків, секцій, студій, волонтерство за наказом директора.
  • За старанність у навчанні, сумлінне виконання завдань під час дистанційного навчання, добросовісне виконання доручень, активну участь в житті класу застосовується заохочення у вигляді медалі, значка, диплома, грамоти, подяки за підписом класного керівника.
  • За сумлінне виконання громадських доручень, активну участь у загальношкільних заходах, волонтерство застосовується заохочення у вигляді запису у щоденнику учня.
 • Загальні положення
  • Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, юридичні, фізичні особи можуть заохочувати та відзначати академічні та інші досягнення учнів
  • Заохочення учнів за високі досягнення у навчанні (Похвальні листи) фіксуються в їхніх особових справах класним керівником по закінченні навчального року.

Людям із порушенням зору