1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Олімпійський тиждень – 2023

Олімпійський тиждень – 2023

Традиційно на початку нового навчального року в нашій школі було проведено «Олімпійський тиждень». З 4 по 8 вересня в класах проведені Олімпійські уроки , на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.
Було організовано чимало цікавих заходів,які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.
Протягом тижня учні змогли продемонструвати своє вміння малювати та фантазувати у конкурсі малюнків «Здорова дитина – міцна Україна».
Кожен мав можливість похизуватися своїми досягненнями в спорті фото – звітами «Ні дня без спорту» та «Я – майбутній олімпієць!».
А як вам пропозиція зробити те, що не всім під силу у відео – конкурсі «А вам слабо?!» .
Родзинкою Олімпійського тижня стало проведення щоденного челенджу від вчителя фізкультури Єженкової Катерини Анатоліївни. Власним прикладом вона заохочувала школярів до різних фізичних активностей : стрибків, бігу, присідання, віджимання, підкачки пресу.

Учні нашої школи проявили себе у Всеукраїнському челенджі до Дня фізкультури та спорту від спортивного руху Олександра Педана JUNIORS спільно з ЮНІСЕФ.
Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, учні провели його з гарним настроєм та масою позитивних емоцій.

Людям із порушенням зору